Nasza strona internetowa używa plików cookies (z ang. ciasteczek).

Dzięki nim możemy dostosować naszą witrynę do Państwa potrzeb. Możecie Państwo zaakceptować pliki cookies lub zablokować je w używanej przez siebie przeglądarce. Więcej informacji: Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Witamy na stronie tłumacza przysięgłego języka angielskiego Anny Łuczak

Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie tłumaczeń przysięgłych i nieprzysięgłychpisemnych oraz ustnych. Profesjonalnymi tłumaczeniami zajmujemy się od ponad 20 lat. Właścicielka biura prowadzi samodzielną działalność od ponad dekady. Jej wcześniejsza kariera zawodowa wiodła m.in. poprzez pracę w dużych amerykańskich kancelariach prawnych: White & Case Poland, Weil Gotshal & Manges oraz polską kancelarię Wierzbowski i Wspólnicy, a także przez biuro rachunkowo-audytorskie i Uniwersytet Warszawski, gdzie pracowała jako lektor języka angielskiego.


Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że tłumaczenie zostanie wykonane bez pośredników i za rozsądną cenę. Nasze prace są archiwizowane, co daje możliwość uzyskania dodatkowej kopii również w terminie późniejszym. Zapewniamy pełną poufność przekazanych nam informacji. W przypadku dużych zleceń oferujemy odbiór dokumentów i dowóz tłumaczeń do siedziby klienta (na terenie Warszawy i okolic).

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą  ofertą.

Kontakt

Telefony:

608 527 341
602 248 716
22 446 82 97

biuro@anglolexicum.pl

Nasze biura

Warszawa

(Zapraszamy przez cały rok)

ul. Belgradzka 12/46
02-793 Warszawa

mapa

Nowe Chrusty k. Koluszek

(Zapraszamy od maja do końca października)

ul. Akacjowa 46
97-221 Nowe Chrusty

mapa

Punkt przyjęć dokumentów Koluszki

(Czynny od maja do końca października)

mapa