Nasza strona internetowa używa plików cookies (z ang. ciasteczek).

Dzięki nim możemy dostosować naszą witrynę do Państwa potrzeb. Możecie Państwo zaakceptować pliki cookies lub zablokować je w używanej przez siebie przeglądarce. Więcej informacji: Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 Ważne! Przed przyjazdem każdorazowo prosimy o kontakt telefoniczny!

Działalność prowadzimy w dwóch miejscach – całorocznym biurze na Ursynowie - Natolinie w Warszawie oraz - w okresie od maja do końca października - w Nowych Chrustach koło Koluszek.

Biuro w Warszawie mieści się przy ulicy Belgradzkiej 12 m. 46 - około 150 metrów od stacji metra Natolin, bezpośrednio przy skrzyżowaniu ulic: Belgradzkiej i Lanciego. Obok nas zatrzymują się autobusy linii 166, 179, 192, 306 (przystanek „Lanciego”). Prosimy korzystać z wejścia od ulicy Belgradzkiej, znajdującego się po prawej stronie banku ING. Przy furtce prosimy użyć lewej klawiatury domofonu. Mapa poglądowa

Biuro w Nowych Chrustach mieści się przy ulicy Akacjowej 46. Dojazd od strony Koluszek drogą nr 716, zaraz za kościołem znajdującym się na granicy Będzelina i Nowych Chrustów należy skręcić w prawo w ulicę Akacjową i jechać nią około kilometra. Urzędujemy w budynku z czerwonej cegły, mieszczącym się po prawej stronie ulicy, tuż przed zakrętem. Prosimy o zapoznanie się z mapą.

Dodatkowy punkt składania i odbioru dokumentów w Koluszkach
Dokumenty można również składać i odbierać w kantorze wymiany walut, mieszczącym się w Koluszkach przy ulicy Brzezińskiej, obok salonu Play.

Jego lokalizacja na mapie

Kontakt

Telefony:

608 527 341
602 248 716
22 446 82 97

biuro@anglolexicum.pl

Nasze biura

Warszawa

(Zapraszamy przez cały rok)

ul. Belgradzka 12/46
02-793 Warszawa

mapa

Nowe Chrusty k. Koluszek

(Zapraszamy od maja do końca października)

ul. Akacjowa 46
97-221 Nowe Chrusty

mapa

Punkt przyjęć dokumentów Koluszki

(Czynny od maja do końca października)

mapa