O MNIE

Ania

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczonym tłumaczem przysięgłym, wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości.

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Handlu Zagranicznego w SGH oraz anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim, a ponadto studia podyplomowe w zakresie tłumaczeń prawnych i sądowych na Wydziale Lingwistyki UW oraz roczny kurs prawa polskiego. Wiele lat przepracowałam jako tłumacz w renomowanych kancelariach prawnych: White & Case Poland, Weil Gotshal & Manges oraz Wierzbowski i Wspólnicy, a także w biurze rachunkowo-audytorskim.

Pracowałam również jako lektor języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim i prowadziłam kursy ze specjalistycznego języka prawnego dla prawników i studentów prawa w prywatnej szkole języka angielskiego.

Od 2002 r. prowadzę samodzielną działalność gospodarczą, rozwijając współpracę między innymi z licznymi kancelariami prawnymi i notarialnymi, biurami tłumaczeń, funduszami inwestycyjnymi, agencjami nieruchomości. Równie ważną sferą mojej działalności pozostaje świadczenie usług dla osób fizycznych (tłumaczę m.in. dokumenty urzędowe, samochodowe, wyroki rozwodowe, spadkowe, testamenty, dokumenty szkolne, uniwersyteckie, zaświadczenia i inne).

Na terenie Warszawy uczestniczę w czynnościach notarialnych i formalnościach przedmałżeńskich (w USC i w sądzie), a także dotyczących uznania ojcostwa i rejestracji dziecka.

Działalność prowadzę na warszawskim Ursynowie.

Będzie mi miło móc pracować dla Państwa.

Z poważaniem,

Anna Łuczak

Zapraszam Państwa do skorzystania
z moich usług dotyczących tłumaczeń.
W ich skład wchodzą:

WYCENA TŁUMACZENIA

kontakt